Autodesk Abonelik Avantajları


Autodesk ürünlerine abone olarak araç ve teknolojilere daha fazla erişebilir, esnek kontrol ve bakış açıları sayesinde kullanıcılarınızı ve işlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Zaten abone misiniz? Oturum açınAbone olmak mı istiyorsunuz? Sizi Arayalım

Yenilikler

Autodesk ürünlerine abone olarak gelişmiş desteğe, yeni iş birliği araçlarına ve özelleştirilmiş işlevlere erişin.

Gelişmiş destek

Teknik destek almak için daha fazla seçenek: Teknik uzmanlarla kolayca bir telefon görüşmesi ayarlayın veya yeni sanal temsilcimiz AVA ile anında sohbet edin.

Daha fazla bilgi

Ürün içi iş birliği araçları

Görüntü Paylaşımı özelliğini kullanarak çalışmanızın görsel sunumlarını paylaşın ve Autodesk Sürücüsü ile tasarım verilerinizi güvenli bir şekilde saklayın, önizleyin ve paylaşın.

Daha fazla bilgi

Aboneler için ürün geliştirmeleri

Abonelik Avantajları


Daha fazla erişim

İhtiyacınız olan önceki sürümlerin yanı sıra en son yeniliklerimize sunuldukları anda erişerek rekabet gücünüzü koruyun.

Yazılımlara erişim

Autodesk yazılımlarının hem en son hem de önceki sürümlerini indirerek evde, işte veya yolda çalışın.

Daha fazla bilgi

Entegre iş birliği

Ürün iş akışlarına dahil edilen paylaşma özellikleri sayesinde bireyler ve küçük ekipler birlikte sorunsuzca çalışabilir.

Daha fazla bilgi

Teknik destek

İhtiyacınız olduğunda size en uygun yoldan (sohbet, telefon veya çevrimiçi) destek alın.

Daha fazla bilgi

Esnek kontrol

Kullanıcıları, maliyetleri ve ürünleri işletmenize en uygun şekilde yönetin.

Yönetim araçları

Autodesk Account ile kullanıcıları, yazılımları, ödemeleri ve güncellemeleri tek bir yerden kolaylıkla bulabilir ve yönetebilirsiniz. Autodesk Masaüstü uygulaması aracılığıyla ihtiyacınız olan yazılımları indirin.

Daha fazla bilgi

Ürün güvenliği

Autodesk güvenlik uzmanlarının size en yeni güvenlik güncelleme ve yamalarını sunarken varlıklarınızı güvende tutmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Esnek abonelik dönemleri

Yeni araçları, büyük bir ön yatırım yapmadan deneyin. Seçtiğiniz süre kadar ödeyin, böylece yazılım ve bütçe ihtiyaçlarınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Değerli Bakış Açıları

Kullandığınız kadarını ödeyerek yatırımınızı optimize edin ve marjları artırın.

Bildirimler

Autodesk Account hesabından sözleşme durumunuz hakkında bilgi alın, böylece aboneliğiniz sona ermeden ürünlerinizi yenileyebilir veya değiştirebilir, kesintileri önleyebilirsiniz.

Bulut kredisi kullanımı raporlama

Kuruluşunuzun, sonuca göre ödeme hizmetleri için bulut kredilerini harcama şeklini izleyin ve optimize edin.

Daha fazla bilgi

Bütçe planlama

Abonelik maliyetlerinin şeffaf ve öngörülebilir olması, yazılım maliyetlerini doğrudan müşteri projelerinin ücretlerine yansıtmayı ve gelecek hakkında tahminde bulunmayı kolaylaştırır.

Sık Sorulan Sorular

Yazılımı kullanmak için internete bağlı olmak zorunda mıyım?

Hayır. İlk aktivasyonun ardından yazılımınız 30 gün boyunca çevrimdışı çalışır. 30 gün dolduğunda yeniden internete bağlanmanız gerekir. Endişelenmeyin, size 7 gün öncesinde hatırlatma yapacağız.

Tüm çalışmalarım otomatik olarak buluta aktarılır mı?

Masaüstü uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanır. Bulut hizmeti uygulamalarını kullanırken verileri bulutta veya yerel makinenizde depolamayı seçebilirsiniz.

Yükseltme yapıp yapmayacağımı kendim seçebilir miyim?

Bir abone olarak en son güncellemeye istediğiniz zaman erişebilirsiniz ancak yükseltme yapıp yapmayacağınıza veya ne zaman yapacağınıza siz karar verirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olduğu takdirde önceki sürümlere de erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top