Bir Eğitim Lisansını Yenilemek veya Uzatmak

Konu Başlıkları

  Konu:

  Autodesk Eğitim Topluluğu’ndan edindiğiniz yazılımın lisansının süresi doldu ve lisansı yenilemek veya uzatmak istiyorsunuz.

  Çözüm:

  Yetkili öğrenciler, eğitimciler ve eğitim kurumları, Autodesk Eğitim Topluluğu aracılığıyla üç yıllık ücretsiz yazılım lisansları edinebilir. Çoğu ürün en yeni sürüm ve en fazla üç sürüm için kullanılabilir. Örneğin, 2018 sürümü yayınlanmışsa, genellikle 2017, 2016 ve 2015 sürümlerini de alabilirsiniz.

  Kullandığınız yazılımın geçerlilik süresi dolmuşsa, hâlâ bir öğrenci, eğitimci veya bir eğitim kurumunun temsilcisi olarak yetkili olduğunuzu varsayarak, aynı ürünün daha yeni bir sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğitim Topluluğu indirme sitesinden indirdiğinizde sağlanan yeni seri numarasını kullanarak yeni yazılımı yeniden etkinleştirmeniz gerekecektir.

  Süresi dolan Öğrenci lisansı genellikle 3 sürümden daha eski sürümlere karşılık gelecektir. Bu nedenle, aynı sürüm için artık geçerli olmayacağından yeni bir Öğrenci lisansı talep edemezsiniz.

  Kaynakça: https://knowledge.autodesk.com/search-result/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Renew-or-Extend-an-Education-License.html

   

  in Akademik Versiyon
  Shopping Cart
  Scroll to Top