Bulut Tabanlı Ürünler için Bir Eğitim Lisansını Yenilemek veya Uzatmak

Konu Başlıkları

  Konu:

  Bir Autodesk bulut ürünü için eğitim lisansınızın süresi doldu ve bunu yenilemek istiyorsunuz.

  Çözüm:

  Yetkili öğrenciler, eğitimciler ve eğitim kurumları, Autodesk Eğitim Topluluğu aracılığıyla üç yıllık ücretsiz yazılım lisansları edinebilir.

  Bu program aracılığıyla mevcut olan çoğu yazılım masaüstü yazılımıdır. Bu masaüstü yazılım lisanslarına erişimi yenilemek için bkz. Bir Eğitim Lisansını Yenileme veya Genişletme.

  Aşağıdaki bulut tabanlı ürünler için süreç farklıdır:

  • A360
  • A360 Rendering
  • Character Generator
  • EAGLE
  • Flow Design
  • FormIt Pro
  • Fusion 360
  • Insight

  Bu bulut ürünlerini kullanmak için öncelikle Autodesk Hesabınızla oturum açmanız gerekir. Sadece bu Autodesk bulut ürünlerini kullanırsanız ve üç yıllık ücretsiz erişim süreniz dolduysa, erişiminizi yenilemek için adımları izleyin.

  1. Eğitim Desteği ile iletişim kurun. Bu bulut ürünlerine erişiminiz ile ilgili sorunlarınızı onaylamak ve tanımlamak için destek ekibimize başvurmanız önemlidir. Bazen aldığınız son kullanma mesajı diğer teknik sorunlardan kaynaklanıyor olabilir, bu nedenle öncelikle desteğimize başvurduğunuzdan emin olun.

  Destek ekibimiz, son kullanma tarihinizin diğer teknik sorunlardan kaynaklanmadığını doğrularsa, aşağıdakilere gidin: Eğitim Bulutu Erişim Yenileme sayfası.

  1. Autodesk’in bulut ürünlerinize erişim süresinin dolduğunu onayladığı Autodesk Hesabı ile giriş yapın ve bu sayfadaki talimatları izleyin.
  2. Erişiminiz sadece birkaç saat içinde yenilenmelidir.

  Bazı durumlarda, yenilemenin yürürlüğe girmesi 24 saat sürebilir. Bulut ürünlerine 24 saat sonra hala erişemiyorsanız, daha fazla yardım için lütfen Eğitim Desteği ile iletişime geçin.

  Kaynakça: https://knowledge.autodesk.com/support/character-generator/learn-explore/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Renew-or-extend-an-Education-license-for-cloud-based-products.html

  in Akademik Versiyon
  Shopping Cart
  Scroll to Top