Autodesk Revit Online Eğitimi

15 Mart-28 Nisan 2022 15:00-18:00 (Salı – Perşembe) Zoom.us

Autodesk Revit’in kullanımında profesyonelleşmek için online eğitimimize kayıt yaptırabilirsiniz. Bu eğitimde katılımcıların, yapıların tasarımdan üretim aşamasına kadar Revit’in​ tüm özelliklerini kullanabilir hale gelmeleri hedeflenir.

Revit; mimarlar ve inşaat mühendislerine yönelik, geniş kapsamlı, yeni nesil inşaat yönetimi programıdır. BIM (Building Information Modeling – Yapı Bilgi Modelleme) adı verilen sistem ile çalışmaktadır. İnşaat profesyonellerinin yüksek kaliteli ve enerji açısından daha verimli binalar tasarlamalarına ve inşa etmelerine yardımcı olur.​​

Hed​efler​

Bu eğitimde katılımcıların, yapıların tasarımdan üretim aşamasına kadar Revit’in​ tüm özelliklerini kullanabilir hale gelmeleri hedeflenir.

Revit Kursu için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

Revit, yapı tasarımı ve projelendirmeye yönelik bir mimari tasarım programı olduğu için katılımcıların genel mimari tasarım teknikleri konusunda bilgisinin ve 3 boyutlu algılama yeteneğinin güçlü olması, AutoCAD gibi genel bir CAD programını kullanabilmesi öğrenme sürecini hızlandıracaktır.

Revit Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Revit eğitimine; mimarlar, iç mimarlar, mimari alanda çalışan tüm tasarımcılar, bu bölümlerde okuyan ve kariyerlerini bu alanda oluşturmak isteyen öğrenciler katılabilir.

Revit Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Revit eğitimi sayesinde, çizimlerinizde zamandan kazanarak hayal ettiklerinizi tasarımlarınıza özgürce yansıtabilirsiniz. Revit’in dünyanın bir numaralı CAD yazılımları üreticisi olan Autodesk firmasının bir ürünü olması, diğer pek çok Autodesk yazılımı ile entegre olarak çalışabilmesine olanak sağlar. Mimari tasarım alanında özelleşmiş bir program olan Revit ile projelendirme ve görselleştirme yapabilmek, katılımcıları kendi branşlarında aranan kişiler haline getirecektir.

Eğitim Kayıt Formu

Eğitim Süresi

14 Gün – 42 Saat

Eğitim Takvimi

Çarşamba ve Cuma Günleri 16:00-19:00

Katılım Sayısı

Maksimum 12 Kişi

Eğitimler Zoom platformu üzerinden online ve Revit 2021 sürümü ile yapılmaktadır.

Eğitmen

Shopping Cart
Scroll to Top