Revit Cloud Worksharing 1200x628 1 Revit Projelerinizde BIM Collaborate Pro'nun Gücünü Keşfedin: Revit Cloud Worksharing

Revit Projelerinizde BIM Collaborate Pro’nun Gücünü Keşfedin: Revit Cloud Worksharing

Mimarlar, mühendisler ve müteahhitler, buluttaki Revit modelleri üzerinde işbirliği yapmak için BIM Collaborate Pro‘nun bir parçası olan Revit Cloud Worksharing’i kullanır. BIM Collaborate Pro ile Autodesk Revit modellerinizi mekandan bağımsız bir hale getirin.

Revit ve BIM Collaborate Pro sayesinde;

  • Artık tüm merkezi modellerinizi bulut tabanlı üretebilir ve diğer ekip üyeleri ile tek merkezli paylaşabilirsiniz.
  • İş paylaşımlı çalışma sürecinizde; lokal sunuculardaki kurgunuzdan çok daha hızlı modellerinizi geliştirebilir ve geri dönüşleri kontrol edebilirsiniz.

İş paylaşımlı çalışma süreçlerinizin yanında bulut modelleriniz için de BIM Collaborate Pro ürünü sizlere bu modellerin kontrolünde çok daha akıcı bir süreç sunmaktadır.

Modellerinizi kolaylıkla bulut modeli olarak Docs ortamına yükleyebilir, link metodu ile bulut ortamından diğer disiplinlerin modelini çağırabilir ve “manage cloud model” aracı sayesinde paylaşım süreçlerinizi ve versiyon takibinizi tamamen Revit içerisinden yönetebilirsiniz.

Tüm bunların yanında sorun yönetiminde Revit ve BIM Collaborate Pro tam entegre çalışmaktadır. Revit modelleri arasında tespit edilen çakışma sorunlarını bulut merkezli kontrol edip üretebilir ve bu sorunların tümünü model üzerinden görüntüleyerek düzenleyebilirsiniz.

Revit bugün BIM Collaborate Pro ile çok daha güçlü…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat