subscriptionbg 1 Satın Alın - Abone Olun

Autodesk Ürünlerini
Satın Alın – Abone Olun

Abonelik sistemi ile sizler için lisanslamayı daha kolay, anlaşılır ve daha esnek hale getirirken edindiğiniz tüm ürünlerin son gelişimlerine anında sahip olmanızı sağlamaktadır. Abonelik Avantajları;

 • Daha az ön maliyetle en yeni yazılım sürümlerini edinin
 • Yazılımlarınızın güncel yıl ve önceki 3 yılda çıkarılan tüm sürümlerine erişin
 • Yeni ürün geliştirmeleri ile üretkenliği arttırın
 • Teknik destekle her zaman üretken kalın
 • Yönetim paneli sayesinde  yatırımınızı ve kullanıcılarınızı takip edin
 • AutoCAD’in gücünü gittiğiniz her yere taşıyın
 • Bulut tabanlı araçlarla iş akışınızı projeler bazında yönetin ve genişletin

Autodesk ürünlerini satın almak veya detaylı bilgi edinmek için formu doldurun, sizi arayalım.

subscription 2 1 Satın Alın - Abone Olun

Abonelik Hakkında

Autodesk birçok ürününde kalıcı lisans satışını durdurdu. Yeni lisanslar artık yalnızca abonelikle birlikte sunuluyor. Bu değişimin amacı, müşteriler için lisanslamayı daha kolay anlaşılır ve daha esnek hale getirmek.

Artık her işletmenin ihtiyaçlarına uygun bir dizi farklı lisans teklifi var. Bu yayın, yapılan değişiklikleri müşterilerimize anlayabilecekleri şekilde basit bir dille açıklamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Elbette ki sizin de değişiklikleri daha kolay kavramanızı sağlayacaktır. Ne kadar bilgi sahibi olursanız, mükemmelleşmek de o kadar kolaylaşacaktır.

subscription 3 1 Satın Alın - Abone Olun

Abonelik Avantajları

Autodesk Subscription’ın müşterileriniz için avantajlı olmasının birçok nedeni vardır. Bu bölümde en yeni yazılım sürümlerini edinme, üretkenliği artırma, esnek lisanslama hakları, bulut tabanlıaraçlar ile iş akışını genişletme, teknik destek ve yönetim araçları hakkında anlaşılması kolay bilgiler bulacaksınız. Her bir avantajın açıklaması, doğrudan müşterilerinize okuyabileceğiniz şekilde kaleme alınmıştır.

 • Daha az ön maliyetle en yeni yazılım sürümlerini edineceksiniz
  Abonelik, rakiplerinizle aynı anda veya onlardan daha önce son yazılım sürümlerini edinmek için gerçekten esnek ve uygun maliyetli bir yol sunar.
 • Yeni ürün geliştirmeleri ile üretkenliği artırabilirsiniz
  Daha hızlı, daha üretken ve rekabette daha güçlü olmanıza yardımcı olmak için en yeni Autodesk tasarım araçlarına ve bulut hizmetlerine erişebilirsiniz.
 • Esnek lisanslama haklarıyla daha kolay iş birliği yapabilirsiniz
  Yazılımınızın güncel ve önceki sürümlerine erişebilme, ofis ve evdeki bilgisayarınız arasında geçiş yapma ve yazılımınızı yurt dışında kullanabilme haklarıyla çalışmanıza dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.
 • Bulut tabanlı araçlarla iş akışınızı genişletebilirsiniz
  Bir dizi bulut tabanlı hizmete ve 25 GB bulut depolama alanına ayrıcalıklı erişim olanağı ile hareketliliğinizi artırabilir, iş birliğini geliştirebilir ve tasarımları geliştirip analiz edebilirsiniz. Bu, görselleştirmeler yapmak gibi kaynak açısından yoğun görevleri masaüstünüzü meşgul etmeden gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.
 • Teknik destekle her zaman üretken kalacaksınız
  Kesintileri azaltmaya yönelik olarak sorunlar; eğitim içeriklerimiz, topluluk forumlarımız ve özel destek uzmanlarımızın teknik desteği sayesinde daha hızlı bir şekilde çözülebilir.
 • Yönetim araçlarıyla yatırımınızı takip edebilirsiniz
  Kullanıcıların ürün ve hizmetlere, ürün güncellemelerine, yenilemelere ve bulut kredilerine erişimini hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz; böylece yönetim için daha az zaman harcayıp projelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
 • AutoCAD’in gücünü gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz
  AutoCAD mobil uygulaması aboneliğinizle birlikte ücretsiz olarak sunulur. Bu resmi mobil araç CAD çizimleri oluşturmanızı, düzenlemenizi, işaretlemenizi, açıklama eklemenizi ve ölçmenizi; şantiyelerde veya müşteri ziyaretleri sırasında işlerinizi görüntüleyip üzerlerinde çalışabilmenizi; gelişmiş katman yönetimi kullanmanızı; dış bulut depolama hizmetlerine bağlanmanızı ve çevrimdışı çalışarak değişiklikleri daha sonra senkronize edebilmenizi sağlar.
 • Autodesk yazılımının önceki sürümlerine erişebilirsiniz
  Autodesk Önceki Sürümü Kullanım Hakları, bir abonelik veya bakım anlaşmasıyla Autodesk’in önceki belirli sürümlerini kurmanıza ve bunlara erişmenize olanak verir.
subscriptionbg 1 Satın Alın - Abone Olun

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerinizin Autodesk Subscription ile ilgili soruları olacaktır. Bir sonraki sayfada en sık sorulan soruları yanlarında doğrudan müşterilere okuyabileceğiniz şekilde yazılmış cevaplarıyla birlikte bulabilirsiniz.

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat