Autodesk Ürünlerini
Satın Alın – Abone Olun

Abonelik sistemi ile sizler için lisanslamayı daha kolay, anlaşılır ve daha esnek hale getirirken edindiğiniz tüm ürünlerin son gelişimlerine anında sahip olmanızı sağlamaktadır.

Abonelik Avantajları;

 • Daha az ön maliyetle en yeni yazılım sürümlerini edinin
 • Yazılımlarınızın güncel yıl ve önceki 3 yılda çıkarılan tüm sürümlerine erişin
 • Yeni ürün geliştirmeleri ile üretkenliği arttırın
 • Teknik destekle her zaman üretken kalın
 • Yönetim paneli sayesinde  yatırımınızı ve kullanıcılarınızı takip edin
 • AutoCAD’in gücünü gittiğiniz her yere taşıyın
 • Bulut tabanlı araçlarla iş akışınızı projeler bazında yönetin ve genişletin

Autodesk ürünlerini satın almak veya detaylı bilgi edinmek için formu doldurun, sizi arayalım.

Autodesk Aboneliği

Autodesk ürünlerine abone olarak araç ve teknolojilere daha fazla erişebilir, esnek kontrol ve bakış açıları sayesinde işinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Autodesk Bakım Anlaşması

Eski adıyla Maintenance Subscription olarak bilinen bakım anlaşması, kalıcı lisanslı yazılımınızı güncel tutmanın tek yoludur.

Abonelik Hakkında

Autodesk birçok ürününde kalıcı lisans satışını durdurdu. Yeni lisanslar artık yalnızca abonelikle birlikte sunuluyor. Bu değişimin amacı, müşteriler için lisanslamayı daha kolay anlaşılır ve daha esnek hale getirmek.

Artık her işletmenin ihtiyaçlarına uygun bir dizi farklı lisans teklifi var. Bu yayın, yapılan değişiklikleri müşterilerimize anlayabilecekleri şekilde basit bir dille açıklamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Elbette ki sizin de değişiklikleri daha kolay kavramanızı sağlayacaktır. Ne kadar bilgi sahibi olursanız, mükemmelleşmek de o kadar kolaylaşacaktır.

Autodesk Subscription nedir?

Autodesk Subscription, kurumsal ihtiyaçları bütçe gereklilikleri karşılamak için Autodesk yazılımını dönem bazlı olarak lisanslamanıza olanak verir.

Neden abonelik sistemine geçiş yaptık?

Müşterilerimizin tasarım ve üretim süreçleri çok hızlı bir şekilde değişiyor. Bu da şirketlerle kişilerin kullandıkları araçlar ile yazılım satın alma ve erişme şekillerinin değişmekte olduğu anlamına geliyor. Autodesk Subscription, bu pazar trendlerine ayak uyduruyor.

Neler değişti?

Bir marka olarak Autodesk Subscription kullanımdan kaldırılıyor. Bir ürünü Desktop, Cloud veya Network Subscription şeklinde satın almak yerine müşteriler artık doğrudan ürüne abone olacak.

Neden farklı dönem seçenekleri bulunuyor?

Bu seçenekler tamamen esneklik ve değerle ilgili. Yıllık ve çok yıllık seçenekler uzun dönemli yazılım ihtiyaçları için maliyet tasarrufu sağlarken, aylık abonelikler, proje bazlı işlere veya müşterinin geçici personel işe aldığı durumlara yönelik kısa vadeli bir seçenek.

 • Çok yıllık
  Uzun süredir öngörülebilir iş yüküyle çalışan oturmuş şirketler, kalıcı lisanlarını bir bakım anlaşması ile sürdürmeyi veya ürün ve hizmetlere çok yıllık dönemli olarak abone olmayı seçebilirler.
 • Yıllık
  Yeni girişimler ve çok küçük işletmeler, işleri büyüdükçe ve projelerinin öngörülebilirliği arttıkça, yıllık dönemi kendilerine daha uygun bulabilirler.

Hangi lisanslama seçenekleri sunuluyor?

 • Ev Kullanım Hakları: Müşterilere yazılımı farklı konumlarda kullanabilmeleri için birden çok makineye kurma olanağı verir.
 • Global Seyahat Kullanım Hakları: Yurt dışından erişim.
 • Önceki Sürümü Kullanım Hakları: Önceki yazılım sürümlerine erişim.

Abonelik Avantajları

Autodesk Subscription’ın müşterileriniz için avantajlı olmasının birçok nedeni vardır. Bu bölümde en yeni yazılım sürümlerini edinme, üretkenliği artırma, esnek lisanslama hakları, bulut tabanlıaraçlar ile iş akışını genişletme, teknik destek ve yönetim araçları hakkında anlaşılması kolay bilgiler bulacaksınız. Her bir avantajın açıklaması, doğrudan müşterilerinize okuyabileceğiniz şekilde kaleme alınmıştır.

 • Daha az ön maliyetle en yeni yazılım sürümlerini edineceksiniz
  Abonelik, rakiplerinizle aynı anda veya onlardan daha önce son yazılım sürümlerini edinmek için gerçekten esnek ve uygun maliyetli bir yol sunar.
 • Yeni ürün geliştirmeleri ile üretkenliği artırabilirsiniz
  Daha hızlı, daha üretken ve rekabette daha güçlü olmanıza yardımcı olmak için en yeni Autodesk tasarım araçlarına ve bulut hizmetlerine erişebilirsiniz.
 • Esnek lisanslama haklarıyla daha kolay iş birliği yapabilirsiniz
  Yazılımınızın güncel ve önceki sürümlerine erişebilme, ofis ve evdeki bilgisayarınız arasında geçiş yapma ve yazılımınızı yurt dışında kullanabilme haklarıyla çalışmanıza dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.
 • Bulut tabanlı araçlarla iş akışınızı genişletebilirsiniz
  Bir dizi bulut tabanlı hizmete ve 25 GB bulut depolama alanına ayrıcalıklı erişim olanağı ile hareketliliğinizi artırabilir, iş birliğini geliştirebilir ve tasarımları geliştirip analiz edebilirsiniz. Bu, görselleştirmeler yapmak gibi kaynak açısından yoğun görevleri masaüstünüzü meşgul etmeden gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.
 • Teknik destekle her zaman üretken kalacaksınız
  Kesintileri azaltmaya yönelik olarak sorunlar; eğitim içeriklerimiz, topluluk forumlarımız ve özel destek uzmanlarımızın teknik desteği sayesinde daha hızlı bir şekilde çözülebilir.
 • Yönetim araçlarıyla yatırımınızı takip edebilirsiniz
  Kullanıcıların ürün ve hizmetlere, ürün güncellemelerine, yenilemelere ve bulut kredilerine erişimini hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz; böylece yönetim için daha az zaman harcayıp projelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
 • AutoCAD’in gücünü gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz
  AutoCAD mobil uygulaması aboneliğinizle birlikte ücretsiz olarak sunulur. Bu resmi mobil araç CAD çizimleri oluşturmanızı, düzenlemenizi, işaretlemenizi, açıklama eklemenizi ve ölçmenizi; şantiyelerde veya müşteri ziyaretleri sırasında işlerinizi görüntüleyip üzerlerinde çalışabilmenizi; gelişmiş katman yönetimi kullanmanızı; dış bulut depolama hizmetlerine bağlanmanızı ve çevrimdışı çalışarak değişiklikleri daha sonra senkronize edebilmenizi sağlar.
 • Autodesk yazılımının önceki sürümlerine erişebilirsiniz
  Autodesk Önceki Sürümü Kullanım Hakları, bir abonelik veya bakım anlaşmasıyla Autodesk’in önceki belirli sürümlerini kurmanıza ve bunlara erişmenize olanak verir.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerinizin Autodesk Subscription ile ilgili soruları olacaktır. Bir sonraki sayfada en sık sorulan soruları yanlarında doğrudan müşterilere okuyabileceğiniz şekilde yazılmış cevaplarıyla birlikte bulabilirsiniz.

 • Autodesk yazılımına nasıl abone olabilirim?
  Çok kolay. Autodesk Mağazası’nı ziyaret etmeniz ve aylık, yıllık ve çok yıllık abonelik sözleşmelerinin fiyatlarını görmek için bir ürüne tıklamanız yeterlidir. İstediğiniz ürünü seçin ve sipariş onay e-postanızı bekleyin.
 • Mevcut kalıcı lisanslarımı kullanmaya devam edebilir miyim?
  Evet, eğer indirimli fiyatla aboneliğe geçmek için kalıcı lisansınızı iade etmediyseniz.
 • Mevcut kalıcı lisansım için bakım anlaşmamı kullanmaya ve yenilemeye devam edebilir miyim?
  Evet.
 • Autodesk ürünlerine ve hizmetlerine abone olduğumda ne elde ederim?
  Seçtiğiniz dönem için Autodesk yazılımını kullanma hakkını elde edersiniz. Kalıcı lisansta olduğu gibi aynı tam sürümü kullanırsınız, fakat bunu bütçe yönetiminizi kolaylaştıran, esnek ve kullandıkça ödeme yapabileceğiniz bir yöntemle yaparsınız.
 • Aboneliğim uygulama ve verileri depolamak için bulutu mu kullanır?
  Masaüstü yazılım uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanır ve bulut hizmeti uygulamaları bulutta çalışır. Verilerinizi her iki konumda da depolayabilirsiniz. Nerede depolayacağınız tamamen sizin seçiminiz.
 • Autodesk, abonelik kapsamındaki ürünler için önceki sürümü kullanım haklarını destekleyecek mi?
  Halihazırda aktif bir aboneliğiniz varsa, uygun Autodesk yazılımları için önceki sürüm lisanslarına erişebilirsiniz.
 • İnternet bağlantım yok. Bu değişiklik beni nasıl etkileyecek?
  Çoklu kullanıcı erişimi aboneliğini değerlendirmenizi öneririz. Bu, internete bağlı olmadan yazılımı kullanmanıza olanak verir.
 • Masaüstü yazılımı aboneliğimi kullanmak için internete bağlı olmam gerekir mi?
  Bu duruma bağlı olarak değişir. Masaüstü ürünlerimizin çoğu ağ üzerinde değil, bilgisayarınızda çalışır. Ürünleri indirip etkinleştirdikten sonra yazılımınızın güncelliğini korumak ve aboneliğinizin hala geçerli olduğunu doğrulamak için yalnızca 30 günde bir internete bağlanmanız gerekir. Bununla birlikte, bazı ürünler yalnızca bulut hizmeti olarak kullanılabilir ve bazı ürünler bulut hizmetlerine erişmenizi sağlar.
 • Aboneliğim otomatik olarak yenilenmeden önce bir hatırlatma e-postası gönderecek misiniz?
  Evet. Yıllık ve çok yıllık dönemler için otomatik yenileme tarihinizden önce bir hatırlatma e-postası göndeririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Scroll to Top