Teslimat, İptal ve İade Koşulları

Siparişler 3 iş günü içerisinde dijital olarak e-posta adresinize gönderilerek teslim edilmektedir. Sunduğumuz para iadesi garantisiyle risk almadan Autodesk yazılımınızın keyfini çıkarın. Autodesk’i 30 gün deneyin. Memnun kalmazsanız 1 veya 3 yıllık aboneliğiniz için paranızı eksiksiz iade edeceğiz.

İade Koşulları

  • Bilgisayara indirilen programlar ve bu nitelikteki ürünler gibi tarafınıza anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler, ilgili mevzuat gereği nitelikleri itibariyle iade edilmeyen ürünlerden sayılmaktadır. Ürünün münhasıran kendisinden kaynaklanan ayıpların bulunması halinde ise iade başvurunuz değerlendirilecektir. İade işlemlerinin değerlendirilmesi sonucu doğabilecek muhtemel zararlarda FGA Mimarlık oluşabilecek tüm haklarını ilgililerine karşı saklı tutar.
  • İade ve değişim için ürününüzün teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde store@yazilim3d.com.tr mail adresine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
  • İade edilecek ürünün aktivasyon kodu veya herhangi bir başka yol ile aktive edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi yapılamaz.
  • Daha fazla bilgi almak için store@yazilim3d.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçebilrisiniz.

İade Başvurusu ve Bedel İadesi

  • İade talebinizi mail göndererek veya 0850 333 9800 numaralı telefondan bize ulaşarak yapabilirsiniz. Mail içinde iade sebebi, iade yapılacak kredi kartı veya banka hesap bilgisilerini eklemeyi unutmamamnızı rica ederiz.
  • İade talebinizin banka hesabına aktarılması 3 iş günü sürebilmektedir. Bu süre bankanıza göre değişiklik gösterebilir.
  • “Zorunlu haller haricinde ürünü satın alırken tercih ettiğiniz ödeme şekli ile aynı şekilde iadeniz yapılır.”

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat