Kıymetli Müşterilerimiz,

Yazılım 3D ekibi 17.06.2024 ile 24.06.2024 tarihleri arasında Kurban Bayramı nedeni ile bayram tatilinde olacaktır.
Tatilimiz sırasında karşılaşabileceğiniz teknik sorunlar için, yazilim3d.com.tr/destek/ bağlantısı üzerinden form doldurabilirsiniz; uzmanlarımız tatil dönüşü sizlere yardımcı olacaktır.
Sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz.

2020 12 12 Dynamo Webinar 1200x628 1 1 Dynamo Nedir?

Dynamo Nedir?

Autodesk ürünleri üzerinde hesaplamalı ve takrarlı işler için geliştirlen görsel programlama yazılımı Dynamo; nedir ve hangi ürünler ile çalışır?

Bu webinarımızda sizlerle hesaplamalı tasarım kavramı üzerinde konuşacak ve Autodesk’in bu süreçleri kolaylaştırmak ve programdaki belirli tekrarlı işleri daha akıcı hale getirebilmek için tasarlatmış olduğu Dynamo ürününü daha yakından tanıtmaya çalıştık.

Dynamo; Tasarım ve BIM süreçlerinizin hesaplamalı bir şekilde geliştirilmesi adına oluşturulmuş; Revit üzerinde çalışan açık kaynaklı bir görsel programlama ara yüzüdür. Yazılımın amacı sadece tasarım ve BIM süreçlerinizde yardımcı bir araç olmak değil gerektiğinde tüm olası girdiler adına çalışacak bir program elde etmektir.

Autodesk Dynamo Studio, parametrik kavramsal tasarımlar yapmanıza, karmaşık tasarım zorluklarını daha hızlı çözmenize ve görevleri otomatikleştirmenize yardımcı olan bir programlama ortamı sunar.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat