2024 03 AutoCAD LT 2025 1200x628 1 AutoCAD LT 2025 Yayınlandı! Yeniliklerini Keşfedin

AutoCAD LT 2025 Yayınlandı! Yeniliklerini Keşfedin

Profesyonel mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar işlerini hızlı ve hassas bir şekilde tamamlamak için sınıfının en iyisi AutoCAD LT özelliklerini kullanır.

AutoCAD 2025, 2D tasarım ve dokümantasyona yönelik, size zaman kazandıran ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olan yeni özelliklerle birlikte yayınlandı.

AutoCAD LT 2025 Yenilikleri

Akıllı Bloklar: Ara ve Dönüştür

Autodesk AI yardımıyla yeni tanımlanmış bir bloğun, mevcut veya yakın zamanda kullanılmış bir bloğun örneklerine dönüştürülecek nesneler için çizimlerinizde hızlıca arama yapın.

Activity Insights Güncellemeleri

Autodesk Docs’ta yönetilen, yerel olarak veya üçüncü taraf bulut depolama alanında depolanan dosyalar için destek ile sürüm geçmişi ve dosya karşılaştırma araçları dahil olmak üzere 35’ten fazla etkinlik türü için ayrıntılı çok kullanıcılı olay günlükleri izleme ile temel tasarım verilerine erişim sayesinde bilgi sahibi olun.

Hatch İyileştirmeleri

Tanıdık HATCH komutunun kullanışlı güncellemeleriyle tasarımlarınıza netlik kazandırın. Önceden tanımlanmış şekiller veya kapalı sınırlar olmadan desenler, dolgular ve yollar aracılığıyla çizimlerinize doku ekleyin.

ArcGIS® Basemaps

Saha planlarınızı gerçek dünya coğrafi bilgileriyle temellendirin. Açık ve koyu gri monokrom harita stillerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü uydu ve hava görüntüleri, OpenStreetMaps ve Streets formundaki beş Basemaps’e erişin.

autocad lt 2025 arcgis basemaps AutoCAD LT 2025 Yayınlandı! Yeniliklerini Keşfedin

AutoLISP

İş akışlarını kolaylaştırmak ve otomasyon yoluyla CAD standartlarını uygulamak için AutoLISP kullanın. AutoCAD tabanlı programlarda kullanılmak üzere önceden yazılmış binlerce programdan yararlanın. LSP, FAS ve VLX dosya türlerini destekler.

Akıllı Bloklar: Yerleştirme

DWG dosyanızda şimdiye kadar aynı blokları nereye eklediğinize bağlı olarak blokları çiziminize otomatik olarak yerleştirin, tıklama sayısını azaltın ve bu süreçte size zaman kazandırın.

Sayım

Hataları tanımlamak ve sayılan nesneleriniz arasında gezinmek için bir menü ile seçilen bir alandaki veya tüm çiziminizdeki blokların veya nesnelerin sayımını otomatikleştirin.

İzleme

Web ve mobil uygulamaların yanı sıra AutoCAD masaüstünden de mevcut çiziminizi değiştirmeden tasarım değişikliği notları ve işaretlemeleri ekleyin.

Autodesk Docs’a Gönder

CAD çizim sayfalarınızı AutoCAD’den Autodesk Docs’a PDF olarak gönderin.

Yaratocılığı Hızlandır

İş arkadaşlarınızla hızlı ve güvenli bir şekilde işbirliği yaparken, istediğiniz şekilde çalışma esnekliği ile 2D tasarım sürecine odaklanan gelişmiş özellikleri kullanarak DWGTM dosyalarını hassas bir şekilde oluşturun.

Dahili otomasyon

Daha hızlı çalışmanızı sağlamak için tasarlanan kırk yılı aşkın güvenilir yenilikten yararlanın.

Bugünün ve yarının zorlukları için tasarlayın

PC, Mac, mobil cihaz veya web üzerinde olmanız fark etmeksizin en son özelliklerden ve performans geliştirmelerinden yararlanın.

Web & Mobil Faydaları

Masaüstü, web ve mobil cihazlarda tek bir deneyimle bağlantıda kalın

  • Hareket halindeyken fikirleri yakalayın, paylaşın ve gözden geçirin.
  • Güncellemeler herhangi bir bilgisayardaki web tarayıcısında yapılabilir.
  • Çizimleri istediğiniz cihazdan işaretleyin ve paylaşın.
  • Gerçek zamanlı geri bildirim ve işbirliği sağlayarak sahada değerlendirmeler ve değişiklikler yapın. Kolayca blok ekleyin, katmanları değiştirin ve nerede olurlarsa olsun ölçüm yapın.
  • AutoCAD LT ve bulut depolama alanındaki güncel çalışma dosyalarına erişin.

AutoCAD LT’ye Abone Olmanın Faydaları

Esneklik ve destek avantajlarından yararlanmak için AutoCAD LT’ye abone olun. Aboneliğiniz ile keyfini çıkarın:

  • Teknik destek: Destek uzmanlarına, uzaktan yardıma ve çevrimiçi kaynaklara erişin.
  • Güncel yazılım: En yeni özelliklere ve performans iyileştirmelerine anında erişim ile rekabet gücünüzü koruyun.
  • Esnek dönem uzunlukları: İhtiyacınız olan yazılımı, bir aydan birden fazla yıla kadar olan dönemlerle ihtiyacınız olduğu sürece kullanın.
  • Yönetimsel araçlar: Autodesk Hesabınızdan yazılım lisanslarını, koltukları ve kullanımı kolayca yönetin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat