Kıymetli Müşterilerimiz,

Yazılım 3D ekibi 17.06.2024 ile 24.06.2024 tarihleri arasında Kurban Bayramı nedeni ile bayram tatilinde olacaktır.
Tatilimiz sırasında karşılaşabileceğiniz teknik sorunlar için, yazilim3d.com.tr/destek/ bağlantısı üzerinden form doldurabilirsiniz; uzmanlarımız tatil dönüşü sizlere yardımcı olacaktır.
Sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz.

zigurat institute BG Yazılım 3D & Zigurat Institute İş Ortaklığı
Yazilim3D Logo H40 Yazılım 3D & Zigurat Institute İş Ortaklığı
Zigurat Logo H40 Yazılım 3D & Zigurat Institute İş Ortaklığı

Yazılım 3D, Zigurat Institute
İş Ortaklığını Duyuruyor

Yazilim 3D bu ortaklıkla beraber profesyonellik düzeyinizi uluslararası kapsamda geliştirebileceğiniz Zigurat Institude tarafından sunulan çeşitli yüksek lisans programları ve uzmanlık sertifikaları hakkında Türkiye üzerinden sizleri bilgilendirmeye ve yönelendirmeye başlayacaktır.

Global Formu doldurarak Zigurat Master Program için ek fırsatları yakalayabilirsiniz.

Konuşmacılar

Kemal Baransel Yazılım 3D & Zigurat Institute İş Ortaklığı

Kemal Baransel

Architect – Sales Manager — Yazılım 3D

Kemal Baransel, Yazılım 3D bünyesinde Satış Müdürü olarak çalışmaktadır. Autodesk ürünlerinin satış ve eğitim yönetimi konusunda Kanada’da sekiz yıl kadar çalışmış ve uzmanlaşmış bir profesyoneldir. Şu sıralar, AEC ve M&E sektörleri kapsamındaki Autodesk ürünlerinin satış, pazarlama ve destek hizmetlerinden sorumlu ekipleri yönetmektedir.

Rodrigo Ferreiro Yazılım 3D & Zigurat Institute İş Ortaklığı

Rodrigo Ferreiro

Area Manager – Corporate Services — Zigurat Global Institute of Technology

Rodrigo Manuel Ferreiro Cannataro, Zigurat bünyesinde Kurumsal Hizmetler Müdürüdürü olarak çalışmaktadır. Eğitim Bilimi alanında lisans derecesine ve şirketlerle uzun vadeli ilişkiler kurma konusunda geniş uzmanlığa sahiptir. Şu sıralar, profesyonel gelişimi teşvik etmek ve bir kurumsal mükemmellik kültürü oluşturmak için eğitim ve geliştirme stratejileri kapsamında dünyadaki diğer ülkeler ile iş birliklerini yönetmektedir.

Baris Canpolat Yazılım 3D & Zigurat Institute İş Ortaklığı

Barış Canpolat

Architect – Head of BIM — Tekfen Engineering

Barış Canpolat, Tekfen Mühendislik bünyesinde BIM Müdürü olarak görev çalışmaktadır. 2021, Ekim ayına kadar Yazılım 3D içerisinde Master Global BIM Manager ünvanı ile BIM danışmanlığı hizmetlerini yürütmüştür. Yapı Bilgi Modelleme, mimari tasarım ve sürdürülebilirlik konularında özellikle sağlık yapıları ve endüstriyel projelerde 15+ yıllık deneyime sahip bir profesyoneldir.

Zigurat Global Institute of Technology

Zigurat Instute 20 yıllık bir eğitim kurumu olarak attığı her adımda gelişimi hedef edinmektedir.

Bugün küresel bir teknik enstitü olan Zigurat; mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörünün yanında teknoloji ve inovasyon alanlarında da egemen olma hedefindedir. Bu hedefle yüksek lisans programları için dünya çapında üne sahip akademik ortaklar, alanında aktif uzmanlardan oluşan değerli öğretim ekibi ve 100’den fazla ulustan binlerce profesyonel mezunla birlikte yol almaktadır. Ayrıca dünyanın en iyi üniversiteleri ve sektördeki en prestijli kurumlar tarafından da tanınan yüksek lisans dereceleri ve sertifikalar ile program katılımcılarının uzmanlıklarını garanti etmektedir.

Zigurat, sektörlere özel küresel hizmetlerinin kalitesini yerel ihtiyaçları değerlendirerek sürdürülebilir kılmak için, dünya çapında farklı kurumlarla işbirliği yapmaktadır. Bu kapsamda 2021 yılı itibari ile Türkiye’de Yazilim 3D ile bir iş ortaklığına başlamıştır.

This new alliance is a step forward in our strategy to stand out as a pioneering online school in the sector of digital transformation, and in each and all the countries. We are global but connected with local needs, and we dive in to reach new cultures, giving the extra mile to understand what is happening in each region. We know that Turkey was tremendously affected by the Covid, but it has immense potential, and the Turkish people will recover soon. Zigurat and Yazilim 3D will work together to accelerate and bridge the industry gap and bring the new era of Construction 4.0

Rodrigo Ferreiro — Zigurat Institute

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat