2022 04 Inventor 2023 1200x628 1 Inventor 2023'teki Yenilikler

Inventor 2023’teki Yenilikler

Inventor® 3D CAD yazılımının en son sürümü; tasarım çalışmalarınızı yönetmenize, bağlı mühendislik iş akışlarınızı hızlandırmanıza ve tekrarlanan görevleri azaltmanıza yardımcı olan, kullanıcılar tarafından talep edilmiş güncelleme ve geliştirmeleri içermektedir.

Fusion 360 Birlikte Çalışabilirliği

Üretken tasarım, simülasyon, elektronik ve üretim dahil olmak üzere Inventor-to-Fusion 360 iş akışlarına hızla erişin ve başlatın.

Revit veri alışverişi geliştirmeleri

Kesintisiz BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) ve MCAD (mekanik CAD) birlikte çalışabilirliği için geliştirilmiş bir yaklaşım kullanarak Revit yapı tasarım yazılımı ile Inventor arasında verileri güvenli bir şekilde paylaşın. (video: 48 sn.)

Parça modelleme geliştirmeleri

Yeni işaretleme komutu, sac levha dışa aktarma güncellemeleri ve ek özelliklerde boyut toleransları desteği ile tasarımlarınızı üretime daha iyi hazırlayın. (video: 55 sn.)

Derleme modelleme geliştirmeleri

Malzeme listeniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun ve toleransları yönetin. Geliştirmeler ayrıca grafikler ve büyük montajlar için performans ve üretkenlik iyileştirmelerini içerir. (video: 54 sn.)

Dokümantasyon iyileştirmeleri

Oluşturma, model tabanlı tanımlama ve 3B açıklamaları görüntülemek için yapılan güncellemelerle üretime geçecek tasarımınızla ilgili daha net bilgiler edinin. (video: 55 sn.)

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat