autocad tasarimdan insaata kadar riskleri azaltin 1200x628 1 AutoCAD ve Autodesk Construction Cloud ile Tasarımdan İnşaata Kadar Riskleri Azaltın

AutoCAD ve Autodesk Construction Cloud ile Tasarımdan İnşaata Kadar Riskleri Azaltın

Autodesk Construction Cloud’daki en yeni tasarımlarla inşaat ekiplerini bağlı tutun ve sahada riski azaltmaya yardımcı olun.

AutoCAD‘den Autodesk Construction Cloud‘a uçtan uca iş akışları, proje ekiplerine yüksek kaliteli tasarımlar sunmak için ihtiyaç duydukları görünürlüğü ve bağlamı sağlar.

Bir Ortak Veri Ortamında (CDE) basit otomasyon, özel bildirimler, esnek işbirliği araçları ve proje dosyalarına kolay erişim ile hataları belirleyerek ve değişiklikleri olduğu gibi yakalayarak riski önleyin.

autocad tasarimdan insaata kadar riskleri azaltin 1 AutoCAD ve Autodesk Construction Cloud ile Tasarımdan İnşaata Kadar Riskleri Azaltın

 “Push to Autodesk Docs” özelliği ile artık çizim sayfalarınızı doğrudan AutoCAD‘ten Autodesk Docs‘a PDF olarak paylaşabilirsiniz. Sonuç olarak;

  1. Tasarım değişikliklerine daha hızlı erişim
  2. Tasarım ve saha ekipleri arasında daha kolay işbirliği
  3. Yerinde azaltılmış hatalar

AutoCAD ve Autodesk Construction Cloud arasındaki doğrudan bağlantı, gereksiz riskleri önlemek için değişiklikleri olduğu gibi yakalar.

autocad autodesk build 2 1 AutoCAD ve Autodesk Construction Cloud ile Tasarımdan İnşaata Kadar Riskleri Azaltın

AutoCAD dosyaları, Construction Cloud’daki Ürünlerle Çalışır: Docs, BIM Collaborate, BIM Collaborate Pro ve Build

Yayınlanan tasarımları izleyin, değişiklikler meydana geldiğinde bildirim alın, sürüm kontrolünü otomatikleştirin, önceki sürümleri karşılaştırın ve çakışmaları çok modelli bir bağlamda gözden geçirin; bunların tümü tüm proje ekibinin kullanımına açık bir Ortak Veri Ortamı içindedir.

Autodesk Construction Cloud, ekiplere kaliteli projeleri daha hızlı teslim etmeleri için doğru araçları sağlar

Doküman Yönetimi

Tasarımdan inşaata kadar tüm proje belgelerini ve verilerini bir Ortak Veri Ortamında depolayın ve yönetin.

Güncel bilgilere her yerden erişin

Autodesk Construction Cloud ile tasarım ve inşaat ekipleri proje bilgilerini herhangi bir cihazdan görüntüleyebilir. Çizimlerden, inşaat belgelerine, sorunlardan tasarım incelemelerine kadar, gerekli bilgilere tek bir gerçek kaynağından erişebilirsiniz.

Çizimleri Dakikalar İçinde Yayınlayın

Desktop Connector kullanarak 2D planları yerel sürücünüzden Autodesk Construction Cloud’a aktarın.

Sorunları ve işaretleme çizimlerini atama (issues ve markups)

Otomatik çakışma algılama ve 2D işaretlemeler, tasarımcıların ve BIM yöneticilerinin sorunları kolayca tanımlamasına ve atamasına olanak tanır.

İnşaat yaşam döngüsü boyunca değer sağlamak

Autodesk Construction Cloud’un gücünü kullanan proje ekipleri, uçtan uca veri erişiminden, ekipler arasında daha iyi işbirliğinden ve tasarımdan işletmeye kadar proje yaşam döngüsü boyunca iyileştirilmiş sonuçlardan yararlanır.

“Ekip olarak bizim için daha fazla 3D modelle çalışmak işlerimizi arttırdı. Önceden, öncelikle 2D çizimleri olan işler yapıyorduk, ancak şimdi çözüm verimliliğimizi artırdığı için daha karmaşık ve daha büyük işler üzerinde çalışabiliyoruz.”

Patrick Carroll, Yönetici – Carroll Estimating

BIM Uzmanlarımıza Danışın


Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat