Saha Planlaması ve Mimari Tasarım İçin En Güçlü Yapay Zeka Destekli Yazılımı Keşfedin

Spacemaker‘ın ezber bozan yapay zeka teknolojisi, mimarların daha akıllı şantiye önerileri oluşturmasına ve daha iyi kararlar almasına yardımcı olmak için mimarlar tarafından tasarlandı. Saha planlaması için en güçlü, yaratıcı yazılımı keşfedin. Hem alanın en yoğun şekilde kullanıldığı, hem de yaşam kalitesinin en üst düzeye çıkarıldığı teklifler oluşturun.

Mimarlar Tarafından Mimarlar İçin Tasarlandı

Saha planlaması için en güçlü ve yaratıcı yazılımı keşfedin.

Siz Tasarlayın, Biz Analiz Edelim

Spacemaker, planlama ekipleri için mükemmel bir yardımcıdır. Gerçek zamanlı olarak 100’e yakın kriteri değerlendirin ve fizibilite çalışmalarını verimli bir şekilde gerçekleştirin. Analize daha az, tasarlamaya daha fazla zaman ayırarak projenizi vaktinde yetiştirin.

Üretken Tasarımla, Yaratıcı Olun

İnşaat alanınız için her zamankinden daha fazla seçenek keşfedin. Birden çok ihale teklifini aynı anda analiz edin, değerlendirin, birbirleri ile karşılaştırın ve hepsini hızlı, kesintisiz ve soluksuz bir iş akışında  hazırlayın.

Asla Taviz Vermeyin

Yüksek kaliteli, yüksek değerli inşaat sahaları oluşturun. Tekliflerinizi hem yoğunluk hem de yaşam kalitesi için optimize etmenin yollarını keşfedin!

Bütün Ekip İçin, Birleştirici Bir Deneyim

Geliştiriciler, belediyeler ve danışmanlarla; etkin ve verimli bir şekilde işbirliği yapın. Bütün çalışmanızı, aynı 3 boyutlu modelde ve tek bir platformda bir araya getirin. Ekip olarak projenizi sorunsuz bir şekilde ilerletin.

Uzmanlaşması Kolay

Spacemaker; mimarlar tarafından, mimarlar düşünülerek yapılmıştır. Yazılım diline ne kadar hakim olduğu fark etmeksizin, yazılımımızı her mimar için erişilebilir kılmak bizim hedefimizdir.

Saha Planlaması Yeniden Tasarlandı

Bir şantiyenin yaşam kalitesini ve verimliliğini en üst düzeye çıkaran teklifler oluşturun.

Zengin Veriler Sayesinde Riskinizi Azaltın

Spacemaker‘da bulunan çok çeşitli veri setlerini kullanarak; mülk sınırları, arazi, binalar, yollar, trafik, rüzgar, gün ışığı ve altyapı gibi 100’e yakın kriterde analizler yapın.

Daha Fazla Kazanç Sağlayın

Fizibilite çalışmaları yaparken, yapay zeka ile birlikte çalışın. İnşaat alanındaki yoğunluğu ve yaşam kalitesini optimize edin.

Daha Hızlı ve Daha Akıllı Planlar Yapın

Fizibilite çalışmalarından satın almaya, satın almadan site planlama ve site planlamadan, inşaata geçiş için gereken süreyi önemli ölçüde azaltan, akıllı bir saha planlama sürecini keşfedin.

İnşaat Sahası Edinme

Bir şantiyenin satın alınmasında, ikna edici bir teklif sunmak amacıyla, kapsamlı fizibilite çalışmaları tek bir dijital platformda yürütülebilir. Spacemaker içerisindeki, kullanıma hazır veri setlerinin yardımıyla, inşaat sahalarını potansiyel gelişim oranlarına göre değerlendirebilirsiniz. Sahanın dijital bir modelini oluşturarak, her farklı bina ile ilişkili fırsatları ve riskleri incelemek için hızlı bir şekilde senaryoları canlandırın ve analiz edin.

Saha Geliştirme

Daha iyi karar vermeyi sağlayan dijital bir iş akışından faydalanın. Spacemaker, ilgili veri kümelerini kullanarak farklı bina konseptlerini hızla tasarlayabileceğiniz, şeffaflık ve işbirliğine odaklanan bir inşaat sürecinin ve planlanmasının önünü açıyor. Bir projenin fırsatlarına ve zorluklarına ilişkin eksiksiz bir öngörü ile Spacemaker kullanıcıları, gerçek zamanlı analizleri kullanarak saha kısıtlamalarını ve yoğunluk gereksinimlerini çözebilirler.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Uzmanlarımıza Danışın


Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart

Uzmanlarımıza Danışın

Bize Ulaşın
Kapat
Scroll to Top